Kurumsal


Kuru Temizleme

Süpersite Çevreye Dost, Kaliteli Kuru Temizleme
Üstün nitelikli Süpersite Kuru Temizleme makinelerinden "Ekolojik Yıkama" tekniğiyle %90 gibi büyük oranlara varan leke çıkarma sonuçlarına ulaşır. Avrupa standartlarında 2  gr/m3 olarak kabul edilen perklorun çevreye salınım oranını Süpersite Kuru Temizleme Makineleriyle daha da aşağılara çekilmiştir. Paslanmaz çelik, Bilgisayar Sistemi, Inverter (deri ve ince giysiler için), Su Ayırıcı, Solvent Soğutucu, Otomatik Kurutma Kontrolü, Karbon Emici, Su Tasarrufu ve Isı Pompası Süpersite Kuru Temizleme Makinelerinin özelliklerinden bazılarıdır
Kuru Temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan kimyasalın hiç su içermemesinden kaynaklanır.
 
Süpersite DRY Kuru temizleme solventi kumaşa su gibi nüfus etmez, aynı zamanda çok iyi bir yağ çözücüsüdür. Bu sebeple kuru temizlemenin avantajı, kumaşa su gibi zarar vermeden, suyun gideremediği yağlı kirleri temizlemesidir.
Süpersite DRY Kuru Temizleme işlemi, özel temizleme ilaçları kullanılarak leke ve kirlere ilk müdahalenin yapılmasıyla başlar. Daha sonra ürünler, kuru temizleme makinelerine konur ve solvent içinde temizlenmeye başlar.
 
EKOLOJIK KURU TEMİZLEMENİN AŞAMALARI: Profesyonel temizleme işlemleri elbiselere en temiz ve iyi görünümü vermek için tasarlanmıştır. Farklı aşamalardan oluşur, konusunda uzman personelimiz tarafından hazırlanır. Aşağıdaki işlemleri içerir:
Süpersite DRY Kuru temizleme Elbise yıkama talimatının ve kumaşının kontrol edilmesi,
Süpersite DRY Kuru temizleme Elbiselerin kumaş türü, rengi kirlilik derecesi, lekeleri ve talimatina göre uygun işlemler için seçilip sınıflandırılması,Su, özel leke ilaçları ve ekipmanlar kullanılarak leke ve kirlerin çıkartılması,
Süpersite DRY Kuru temizleme Gereken durumlarda cilalama ve kolalama gibi elbise görünümünü güzelleştirici işlemlerin uygulanması. İsteğe göre su geçirmezlik gibi özelliklerin kazandırılması,Giysinin orijinal şekil ve görünümünü tekrar kazanması için profesyonel ütüleme ekipmanlarıyla ve teknikleriyle ütülenmesi,
Süpersite DRY Kuru Temizleme Elbiselerin koruyucu, temiz bir malzeme ile düzgünce ambalajlanması.Tüm yapılan işlemlerin son kontrolü. Bu temel işlemlerin dışında perde, halı, yorgan, gelinlik temizlenmesi ve terzi tadilat gibi farklı hizmetleri de sunmaktayız.
  
Kuru Temizleme Hizmeti
Süpersite DRY Kuru temizleme vakit kaybına uğramadan en hızlı ve en iyi kuru temizleme sonucunu alabilmeniz için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Üyeliğiniz süresince dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Süpersite dry Kuru Temizleme Nedir?
Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.
Süpersite dry Kuru Temizleme ,Giysiler ve Tekstil Ürünleri için Kuru Temizlemenin Önemi
Kuru Temizleme işleminin ana işlevi; ıslak temizlemeyle zarar gören kumaş dokularını yıpratmayarak uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır.
Ayrıca sık kuru temizleme yapılması, giysilere zamanla yerleşerek kumaş liflerine nüfus eden ve zımpara gibi aşındırıcı etkisi olan kirleri ve pisliği çıkararak giysilerin yeni alınmış gibi bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur.  
 
Süpersite dry Kuru Temizleme Yaptırmanın Faydaları
Kumaşın aşınmasına neden olan kiri çıkararak giysilerin ömrünü uzatır.
- Farklı lekeler, uzman leke çıkartma teknisyenlerinin kullandığı lekenin niteliğine göre profesyonel yöntemlerle temizlenir.
- Sık sık kuru temizleme yapılması kumaşta oluşan oksitlenme ve sararmaya yol açan lekerlerin çıkarılmasını sağlar.
Kuru Temizleme yapılması giysilerinizin ve tekstillerinizin çekmesine, renk kaybına, doku ve apre değişikliğine uğratmaksızın ilk günkü durumuna getirmeye yardımcı olur.
Kuru Temizleme yaptırmanız astarlı giysilerinizi, tekstilllerinizi elde ve makinada yıkamanız sonucu oluşacak deformeleri ortadan kaldırır.
Deri, deri ürünleri, kürk, ipek dokumalı tekstiller, yün karışımlı giysiler, keten ve aksesuarlı kumaş ve giysilerde Hidrokarbon sistemi kullanılarak mevcut lekeler hızlı şekilde tekstilden uzaklaştırılır.
 
Süpersite DRY EKOLOJİK KURU TEMİZLEME'ci Olarak Sorumluluğumuz ;
Her tür lekeyi profesyonel yöntemlerle çıkartmaya çalışmaktan sorumluyuz. Ancak bazen tüm çabalarımıza rağmen bazı lekeler çıkarılamaz.